דף הבית » משרות לפי חברות » משרד הפנים
משרד הפנים

  דרושים משרד הפנים

  תחום עיסוק
  ממשלתי / ציבורי
  כמות עובדים
  51-100

  עוד עלינו

  דרושים ב- משרד הפנים

  לא נמצאו משרות

  אמנם ל- משרד הפנים אין משרות אקטואליות כרגע,
  אבל הנה משרות דומות שיכולות לעניין אותך:

  5 ימים
  רשות הטבע והגנים
  מיקום המשרה: ירושלים
  היקף המשרה: משרה מלאה
  אופי עבודת המתמחה במשרד: המתמחה הינו/ה חלק אינטגרלי מהלשכה המשפטית ושותף/ה מלא/ה לעשייתה. סביבת העבודה מאוד דינמית ומגוונת כאשר מוטלות על המתמחה משימות בעלות אחריות. המתמחה משתתף/ת בדיונים מגוונים ולוקח/ת חלק בפרויקטים משתנים. המתמחה כפוף/ה ישירות למאמנו/ה היועץ המשפטי לרשות הטבע והגנים, ובנוסף עובד/ת באופן שוטף וצמוד עם יתר עורכי הדין בלשכה המשפטית על מגוון רחב של תחומים בהן עוסקת הלשכה. אווירה משפחתית ונעימה בתוך הלשכה המשפטית.

  התנאים המוצעים למתמחה: המתמחה יושב/ת בלשכה המשפטית במשרד נפרד משלו/ה. תנאי שכר בהתאם למקובל במגזר הציבורי בתוספת תשלום עבור שעות נוספות. בנוסף, ניתנים תנאים סוציאליים, תנאי עבודה ורווחה מצוינים (השתתפות בפעילויות השונות של הרשות, ימי גיבוש, נופשים, מתנות לחג, השתתפות בכנסים, ימי עיון וכו'). חניה ככל עובדי הרשות מוקצית גם למתמחים אפשרות לחניה מסודרת.
  שעות עבודה: כמקובל בשירות המדינה, ונכונות לעבודה מאומצת ובשעות נוספות.
  סיכויי קידום של המתמחה במשרד בתום תקופת ההתמחות: בהתאם לתקנים פנויים, כמקובל בשירות המדינה.
  דרישות:
  דרישות סף לקבלה להתמחות: סיום לימודי תואר ראשון במשפטים (או שנותרו עד שתי בחינות כדי למלא אחר דרישות הפקולטה לקבלת תעודת בוגר) במוסד לימודים מוכר. ממוצע 85 ומעלה. המשרד שוקל בחיוב סטודנטים שאינם עומדים ברף הנל אך השתתפו במהלך הלימודים בקליניקות, ו/או בכתב עת, ו/או בפעילות התנדבותיות, ו/או עבדו במהלך לימודיהם.

  הדרישות ממתמחים בעבודה: כושר ארגון וניהול, יכולת ניתוח וחקר משפטי ברמה גבוהה ויסודית, כושר הבעה וביטוי מצוינים בכתב ובעלפה, יכולת עבודה עצמאית ובצוות. חריצות ונכונות להשקיע וללמוד.

  על המשרד:
  הלשכה המשפטית של רשות הטבע והגנים עוסקת בעיסוקים רבים ומגוונים, וביניהם ייעוץ משפטי שוטף לאגפי המשרד השונים. הליווי המשפטי השוטף כולל, בין היתר, מתן חוות דעת משפטיות בתחומי עיסוקן של האגפים השונים וסיוע בגיבוש נהלים משרדיים. הלשכה עורכת את המכרזים של המשרד ומכינה הסכמי התקשרות עם ספקים חיצוניים.
  כמו כן, הלשכה המשפטית אמונה על הטיפול בתביעות אזרחיות המוגשות נגד המשרד או מטעמו, ובעתירות מנהליות בנושאים שונים. בנוסף, מתוקף היותה של רשות הטבע והגנים אחראית על שמירת חיות הבר, ערכי הטבע, המורשת והנוף, בישראל הרי שהלשכה המשפטית אחראית על הטיפול בהליכי האכיפה הן המנהליים והן הפליליים כנגד מפרי החוקים הרלבנטיים לערכים אלו. הלשכה המשפטית כמייצגת את המדינה מגישה כתבי אישום ומנהלת את ההליכים הפליליים בפני ערכאות השונות. מעבר לכך, הלשכה המשפטית לוקחת חלק בהליכי חקיקה ובחקיקת משנה בתחומי פעילותה של הרשות.
  במסגרת ההתמחות בלשכה המשפטית של רשות הטבע והגנים נחשפים למגוון רחב של סוגיות ושל תחומי משפט (פלילי, אזרחי, מנהלי ועוד). כל זאת, לצד הכוונה וחניכה אישית מעורכי הדין בלשכה והכל תוך תחושת הערך המוסף המלווה לעבודה בתחומיה של הרשות מבחינה ערכית ומוסרית.

  לפניה יש לצרף:
  1. קורות חיים
  2. אישור סטודנט במוסד להשכלה גבוהה
  3. גיליון ציונים עדכני
  4. המלצות (במידה ויש)
  תיבדקנה פניות מתאימות בלבד, וזאת על פי צרכי הרשות ושיקול דעתה.
  * המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
   
  עוד...
  5572707
  שירות זה פתוח ללקוחות VIP בלבד
  עדכון קורות החיים
  לפני שליחה
  מיקום המשרה: ירושלים
  היקף המשרה: משרה חלקית ועבודה ציבורית / ממשלתית
  למשרד ציבורי בירושלים דרוש /ה סטודנט /ית.
  2/3 ימי עבודה בשבוע.
  שעות עבודה: 08:00-20:00.
  ועוד חצי יום נוסף בוקר /ערב.
  תיאור התפקיד:
  עבודת אדמניסטרציה הכולל:
  מענה טלפוני, ניהול יומן, הזנת מידע ותמיכה במחלקת משאבי אנוש.
  דרישות:
  סטודנט /ית לתואר ראשון /שני - בעל /ת אופק לימודי של שנתיים.
  זמינות מיידית. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
   
  עוד...
  5565543
  שירות זה פתוח ללקוחות VIP בלבד
  עדכון קורות החיים
  לפני שליחה

  איפה אנחנו נמצאים?