עולם העבודה - מאמרים
» מדור קורות חיים

מדור קורות חיים

שלחתם קורות חיים אבל אף אחד לא חזר אליכם? על פי סקר שערכנו רק 16% מהמעסיקים הישראלים טורחים לענות לכל מועמד. אז מה אפשר לעשות כדי שכן יחזרו אליכם?
אל תשלחו קורות חיים לפני שעיצבתם אותם, בחרתם את הפונט הנכון והדגשתם את ההישגים. בואו לקרוא מהם הכללים לעיצוב נכון של קורות החיים
אם אין לכם עדיין קורות חיים, אל תתנו לזה להיות מכשול בדרך למשרה שאתם רוצים! הכנו עבורכם אשף כתיבת קורות חיים שמכין אותם אוטומטית בשבילכם.
גם זה קורה לפעמים: מה עושים כשרוצים להגיש מועמדות לתפקיד שדורש פחות מהניסיון והכישורים שיש לכם? זה הזמן לשנמך את קורות החיים שלכם. כך תעשו זאת נכון.
בזמן שתקראו את הכתבה הזו מנהל גיוס ממוצע כבר יספיק לעבור על 6 קורות חיים. רינה אדלמן, יועצת ממחלקת שדרוג קורות חיים ב-AllJobs, מספקת הצצה על 5 טעויות קריטיות שיחרבו לכם את הרזומה
קורות חיים מקצועיים מגדילים בצורה משמעותית את הסיכוי להגיע לראיון עבודה. בואו לקרוא מדוע כדאי להיעזר בגורם מקצועי כדי לצאת עם מסמך מנצח.
לזלו בוק, הממונה על גיוס העובדים בגוגל, מגלה מהי הנוסחה הפשוטה ביותר להצגת הישגים בקורות החיים, ובנוסף מספר על 5 הטעויות שנמאס לו לראות
חדשות ישנות - קורות החיים שלכם לא תמיד ממויינים על ידי המגייסים, אלא נשלפים מתוך מערכת ממוחשבת באמצעות מילות חיפוש. איך מקדמים את הרזומה מול עין שאינה אנושית?
כשאנחנו שולחים קורות חיים אין לנו מושג מי מקבל אותם בצד השני, אך כשהמטרה שעומדת לפנינו היא הגעה לראיון, מותר להשמיט את הפרטים שעשויים להוות עבורנו מכשול בדרך לעבודה
מערכות מיון ממוחשבות, פרופילים חברתיים ומקצועיים - בעוד שדברים רבים משתנים סביבנו, מסמך קורות החיים קפא על שמריו. איך מכניסים קידמה לרזומה מבלי לשבור את הכללים?