עולם העבודה - מאמרים » מדור קורות חיים » שלחתם קורות חיים בלי להתאים אותם למשרה? כאילו לא שלחתם

שלחתם קורות חיים בלי להתאים אותם למשרה? כאילו לא שלחתם

יש לכם רק קובץ אחד של קורות חיים? טעות בידיכם. כשאתם שולחים קורות חיים עבור תפקידים שונים, עליכם להתאים את קורות החיים למשרה

מאת ליאת בן תורה-שושן, מנהלת המחלקה לשדרוג קורות חיים

 

כשאנשים שואלים אותנו למה הם לא מזומנים לראיונות עבודה למרות שהם שולחים קורות חיים להמון משרות, אנחנו בודקים איך נראים קורות החיים שלהם ומה בדיוק הם כתבו שם. 

במקרים רבים אנו מגלים שהם שולחים את אותו מסמך קורות חיים לסוגים שונים של משרות ותפקידים.  

 

למה לא כדאי להחזיק רק קובץ אחד של קורות חיים? 

אם יש לכם מגוון רחב של כישורים וניסיון בתפקידים שונים, לא יתכן שתכתבו רק מסמך אחד ואיתו תגישו מועמדות לכל משרה. הרי לכל תפקיד יש דרישות ייחודיות משלו, ואותן צריך להדגיש ברגע ששולחים את קורות החיים.

לכן, כדי להיות האחד שמתקבל - כדאי להשקיע כמה דקות לפני שליחת הקובץ, להדגיש את אותן הדרישות במסמך ולהתאים אותו למשרה המבוקשת.

תראו למגייס שאתם תפורים למשרה

על ידי ההתאמה של קורות החיים למשרה
- אתם בעצם מראים למגייס שאתם מתאימים לתפקיד ולכן כדאי לו להזמין אתכם לראיון עבודה. חשוב שהאדם שקורא את קורות החיים שלכם, יראה ויבין שבאמת יש לכם את כל מה שהוא מחפש.

רוצים לדעת עוד? קראו איך להתאים קורות חיים למשרה.

לא בטוחים איך לעשות זאת? התייעצו איתנו

אם אתם 
לקוחות VIP, מגיעה לכם בדיקה חינם של קורות החיים: שלחו אלינו את המסמך ותוכלו לקבל משוב מקצועי.
אנו ממליצים לכם להתקשר אלינו ולדבר איתנו על קורות החיים שלכם. יועצי הקריירה שלנו יכולים לבדוק אם אתם שולחים אותם למשרות שמתאימות לכם, ואם אתם באמת מבליטים את ההתאמה שלכם לתפקיד שאליו אתם פונים.

רוצים לקרוא עוד? לחצו כאן למידע נוסף בנושא 
קורות חיים.

לסיכום, המעסיקים מגבשים עליכם דעה כבר בשלב קורות חיים ולכם יש זמן קצר מאוד להציג את עצמכם נכון ולהשאיר רושם ראשוני חיובי ככל האפשר. כדי ליצור מסמך מעולה וללא שגיאות היכנסו למדריך קורות החיים המקיף שהכנו עבורכם - והיעזרו בו.
בהצלחה!
 

 

שתף