הגעת ל-

Peek יאפשר לך בקרוב לקבל הצעות עבודה תוך שמירה על אנונימיות.

ובמקום לחפש עבודה – העבודה תמצא אותך!
עד שזה יקרה לא נשאיר אותך בידיים ריקות:
בסיום מילוי הפרופיל יתקבל קובץ קו"ח מקצועי מעוצב ומוכן לעבודה כזה
שישאיר רושם על מעסיקים!
רוצה לדעת עוד
שנעשה את הצעד הראשון?

איך זה יעבוד?

Peek היא פלטפורמה חדשה וחינמית מבית אולג'ובס שיוצרת מהפכה בשוק התעסוקה הישראלי.
בקרוב מאוד יוכלו משתמשי Peek לקבל בצורה דיסקרטית ואנונימית הצעות עבודה ממעסיקים המתבססות על הפרופיל המקצועי שמילאו. הפרופיל מציג במדויק את הכישורים, ההשכלה והניסיון שלכם, ללא הפרטים האישיים- וכך יאפשר לכם להיחשף להזדמנויות חדשות לגמרי, בצורה אנונימית לחלוטין, גם בלי לחפש.
 • אילו הצעות עבודה יגיעו אלי?

  בקרוב, מעסיקים שיעלו משרה באולג'ובס יוכלו לפנות בהצעות עבודה למועמדים המתאימים לדרישותיהם (כלומר, על פי הניסיון והכישורים שבפרופיל ה- Peek שלהם) גם כאלה אשר לא הגישו מועמדות למשרה או – אפילו לא ביקרו באתר לאחרונה.. ולאחר שמילאתם פרופיל Peek, לא תצטרכו לעשות כלום - פשוט להמתין להצעות מתאימות. לכן, חשוב לפרט ולדייק ככל הניתן בעת מילוי הפרופיל - כי הוא זה שייקבע את ההתאמה שלכם לתפקידים מסוימים.
  לפתיחת פרופיל
 • האם הפרופיל שלי חשוף?

  הפרטים האישיים בפרופיל שלך אנונימיים וחסויים לחלוטין.
  לאחר קבלת הזמנה ממעסיק, הבחירה האם לחשוף אותם ולהיענות להזמנה, היא רק שלך! רק הניסיון התעסוקתי, ההשכלה והכישורים יהיו גלויים למעסיק ועל בסיסם למעשה, המעסיק יוכל להתרשם ממך ולהציע לך הצעת עבודה.

  לפתיחת פרופיל
 • אם אני לא בתהליך חיפוש עבודה כרגע, זה יכול להתאים לי?

  ברור! בעידן הנוכחי, כל אחד צריך להיות בעל פרופיל מקצועי - זוהי למעשה תעודת הזהות המקצועית שלך. פרופיל ה- Peek שלך תמיד קיים, הוא לא מעיד על חיפוש עבודה - אלא פשוט מאפשר לך להיות חלק מהמשחק, ולהישאר עם יד על הדופק- באופן אנונימי. הכוח בידיים שלך - במידה וחברה או מעסיק יפנו אליך, ההחלטה אם להיענות להצעה היא שלך בלבד.

  לפתיחת פרופיל