ה"אני מאמין" שלנו

המשימה של AllJobs היא לאסוף הצעות עבודה ולהפוך אותן לזמינות עבור כל מחפשי העבודה. זאת, כדי להוות הפלטפורמה היעילה והנוחה ביותר למחפשי עבודה ולמעסיקים, למצוא אחד את השני.

AllJobs דרושים הוקם כדי לאפשר לכל אחד מאיתנו, למצוא את נתיב ההצלחה שלו בחיים, כשכל האופציות התעסוקתיות עומדות בפניו. האתר נוסד על ידי רויטל הנדלר ועלה לאוויר בשנת 2005 עם פתרון ייחודי וחדשני עבור מחפשי העבודה: איסוף כל המשרות במשק למקום אחד.


מאתרים את כל המשרות בישראל

מיום הקמתה, 
AllJobs שמה לה למטרה לאסוף את כל המשרות בישראל. לשם כך הקמנו מוקד של 40 עורכי משרות, שאוסף מדי יום את כל הצעות העבודה מכל העיתונים, מקומונים, אתרי חברות, לוחות דרושים, אתרי חברות השמה וכ"א. בסה"כ נאספות משרות ממעל ל- 2,500 מקורות בנוסף לאלפי משרות שמעסיקים מעלים לאתר עצמאית. פרטים על אילו משרות אנו אוספים ראו גם בתנאי השימוש

הלוח החם – חינם ! 
הלוח החם של AllJobs הוא לוח הדרושים הגדול ביותר בארץ – עם אלפי משרות שפורסמו בתשלום על ידי מעסיקים ומוצעות בחינם למחפשי העבודה. ניתן לצפות בכל המשרות בישראל ולשלוח קורות חיים לאלפי המודעות הממומנות על ידי מפרסמים באתר – חינם! 
 
יש לנו קוד אתי  
ל-AllJobs  יש מדיניות פרטיות מחמירה. אנו מתחייבים למקצוענות, יושרה ומסירות באיסוף כל המשרות במשק, תוך אימות דקדקני של פרטי המשרה ומפרסמה.

 

מייעלים את חיפוש העבודה:

עדכניות - אנו מקפידים לבדוק ולרענן את המשרות – אין משרה שנמצאת באתר למעלה מ-45 ימים ובכל המשרות מצוין תאריך הפרסום המקורי. 

חיפוש מדויק - אנו בוחנים באופן שוטף מקצועות חדשים במשק כדי לעדכן את מנוע החיפוש שלנו – עם למעלה מ-800 תתי קטגוריות המסייעות לך להיות מעודכן רק במשרות שמתאימות לך בדיוק
.
 
נותנים לכם שירות 

אנו מאמינים בתקשורת פתוחה וישירה עם הלקוחות שלנו.מוקד היועצים שלנו עונה לטלפונים של הלקוחות, 10 שעות ביום. בעמוד הפייסבוק שלנו המומחים המקצועיים שלנו משיבים על שאלות ומייעצים לפונים. אנחנו מבצעים סקרי שביעות רצון תקופתיים ומפיקים לקחים מכל פנייה.

מוקד שירות הלקוחות נגיש 5 ימים בשבוע: 
בטלפון – 077-6-000-000, בפייסבוק או באמצעות יצירת קשר יש לכם מה להגיד? שתפו אותנו בדעתכם ובהצעות הייעול שלכם!

 

אתם יכולים לחפש את העבודה לבד כל היום, או לתת לנו לעשות את העבודה בשבילכם!

 

לא רק "כל המשרות בישראל":

·    מחלקת כתיבה מקצועית של קורות חיים - צוות של מקצועי ומיומן שיעזור לך לשדרג את קורות החיים שלך, בדרך לעבודה הבאה. עוד על  קורות חיים מקצועיים.

·    מחלקת אימון והכוונה בקריירה - צוות של מאמנים מקצועיים ומומחים בגיוס יסייעו לך לעבור ראיון עבודה ויעזור לפתור לבטים בקריירה. עוד על אימון הכנה לפני ראיון עבודה.

·    סדנאות למציאת עבודה - יעל פרימק, מאמנת בכירה ומומחית בגיוס מעבירה בסדנא בת חמש שעות, את כל מה שצריך לדעת כשמתחילים לחפש עבודה - הסדנא מתקיימת במשרדי החברה בפולג, נתניה.  

 

 

מקווים שתיהנו מהשירות שלנו!

משפחת AllJobs

 

כתבות נוספות:
שתף