טוטאל

חברת טוטאל הינה חברה בקבוצת חברות הפועלת בתחום כוח אדם וההשמה. חברתנו מספקת שירותי כוח אדם והשמה בכל הארץ ומונה כ-100 אנשי סגל ולה סניפים בפריסה ארצית. אנו מתמחים באיתור מיון והשמה של עובדים לתעשייה,

חברת טוטאל הינה חברה בקבוצת חברות הפועלת בתחום כוח אדם וההשמה. חברתנו מספקת שירותי כוח אדם והשמה בכל הארץ ומונה כ-100 אנשי סגל ולה סניפים בפריסה ארצית. בטוטאל אנו מתמחים באיתור מיון והשמה של עובדים לתעשייה, אדמיניסטרציה שירות מכירה וניהול וכן בעובדים כלליים בלתי מקצועיים.
לטוטאל צוות מקצועי ומנוסה בעל יכולת ראייה רחבה ובלתי מתפשרת המבצע תהליכי סינון איכותיים. המטרה העיקרית ב'טוטאל' היא ללמוד לעומק את צרכי הארגון ולסנן את המועמדים כך שבסופו של תהליך יהיו בפני מקבלי ההחלטות  רק מספר מצומצם ואיכותי של מועמדים פוטנציאליים.

העסקה:
חברת טוטאל מגייסת ומעסיקה עובדים למשרות קבועות וזמניות, לתקופות קצרות וארוכות (בכפוף לחוק העסקת עובדי כ"א עד 9 חודשי עבודה) במגוון רחב של תחומים.
היקף אספקת העובדים משתנה בהתאם לדרישות הלקוח, החל מאספקה מיידית של עובד אחד וכלה באספקת עובדים לפרויקטים עתירי כוח אדם.
טוטאל מחויבת לחוקי העסקה בתחום כ"א ולחוקי העסקה בישראל.

השמה:
טוטאל מתאפיינת ברמה גבוהה של מקצועיות, דיסקרטיות וניסיון רב בזיהוי הצרכים של המעסיקים ושל דורשי העבודה ובהתאמת המועמדים הראויים ביותר מתוך מאגר דורשי העבודה שעומד לשרותינו. טוטאל פתרונות מספקת מענה המותאם אישית לדרישותיך ולצרכיך כמעסיק.  אנו מתאימים את עצמנו לצרכיו המשתנים של השוק ומפתחים גישות חדשניות. אנו רואים את עצמנו שותפים אסטרטגיים, ובתור שכאלה, מלווים אותך הלקוח בכל תהליך הגיוס והקליטה, באמצעות יועצי השמה מקצועיים ומומחים מהשורה הראשונה בתחום הגיוס.

על לקוחותינו נמנים:                                                                                                      
סיעוד אקספרס- מוקד שירות לקוחות,ויזה כאל, לאומי כארד, תמי 4, עונות, ניו פארם, אסותא, מדיקל סנטר, טיב טעם ועוד.

 

למשרות דרושים טוטאל

כתבות נוספות:
שתף