עולם העבודה - מאמרים » מדור בכירים » בכירים - אתם עושים את הדברים הנכונים בחיפוש עבודה?

בכירים - אתם עושים את הדברים הנכונים בחיפוש עבודה?

מנהל בכיר - בשביל המקצועיות והמצוינות במציאת התפקיד הבא שלך, אנו מציעים לך מסלול ליווי לבכירים

בכירים חווים תהליכי גיוס ארוכים יותר ממחפשי עבודה אחרים: התחרות על כל משרת בכיר היא רבה יותר מאחר ומספר המשרות מצומצם - הרי ככל שמטפסים במעלה ההיררכיה הארגונית, מספר התפקידים קטן.

לצד זאת, לא תמיד פשוט לאנשים שהחזיקו בעמדות מפתח להתחיל לשווק את עצמם, לפנות לאחרים בכדי שיעסיקו אותם ולא תמיד ברור להם לאיזה כיוון כדאי להם לפנות מששלב מסוים בקריירה שלהם הסתיים.

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה: הקמנו מסלול ליווי לבכירים בתהליך חיפוש עבודה, במטרה לתת מענה לצרכים המיוחדים של הבכירים, לייעל ולחזק את האפקטיביות של תהליך חיפוש העבודה שלהם, ולסייע בצמתי החלטה בתהליך.

מה עומד מאחורי מסלול הבכירים?

זיהוי המטרה: אנו בודקים ביחד איתך, מחפש העבודה הבכיר, באיזה סוג משרה, ובאיזו סביבה ארגונית מתאים לך לעבוד. יכול להיות שזוהי הזדמנות לעשות שינוי, ויכול להיות שתרגיש הכי נוח במקום שדומה מאוד למקום העבודה הקודם שלך.

שכלול דרכי חיפוש המשרה: נבדוק איתך ביחד איך לחפש בצורה החכמה והמשוכללת ביותר, בדגש על יוזמה ואקטיביות: לא רק להגיב להצעות, אלא גם לאתר תפקידים שתרצה להגיע אליהם.

לימוד מיומנות הראיון: חשוב לדעת כיצד להתראיין מול גורמים שונים ובנסיבות שונות - מול מראיינים מחברות השמת בכירים, מנהלי משאבי אנוש, אנשי עסקים, בעלי חברות ומנכ"לים. חשוב גם ללמוד איך להגדיר את המסרים ולשכלל את  מיומנויות התקשורת.

קבלת החלטות: תהליך קבלת ההחלטות בנוגע להמשך הקריירה צריך להיות רציונלי, וכדאי לא לפעול מתוך ייאוש או פאניקה. יש מגוון שיקולים לגבי משרות מוצעות, ויחד ננתח את היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

הקליקו לקבלת פרטים נוספים מאנשי צוות ליווי בכירים

בדקו אילו משרות בכירים נמצאות עכשיו באתר!

כתבות נוספות:
שתף