דף הבית » משרות לפי חברות » ביטוח ישיר

  דרושים ביטוח ישיר

  דרושים ב- ביטוח ישיר
  לא נמצאו משרות
  חברות דומות שיכולות לעניין אותך
  47 משרות
  35 משרות
  29 משרות
  25 משרות
  23 משרות
  22 משרות
  21 משרות
  21 משרות
  18 משרות
  12 משרות

  מי אנחנו?

  /
  סה"כ עובדים: מעל 100

  חברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל

  איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ ("החברה"), חלוצת שיטת הביטוח הישיר בישראל, הנה הגדולה והמובילה בתחומה. החברה פועלת עפ"י מנגנון תמחור דיפרנציאלי, בהתאם לנתוני כל לקוח. יתרון זה, בצירוף בסיס עלויות נמוך ותשתית טכנולוגית מתקדמת, הן הסיבות לפער במחיר וברמת השירות לטובת הצרכן בחברה. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ביטוחיים אשר כוללים ביטוח רכב (רכוש, צד ג' וחובה), דירה, נסיעות לחו"ל, בריאות וחיים.

  החברה שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים. חזונה הינו להיות חברת הביטוח המובילה בתחום הפרט והמשפחה בישראל. החברה מובילה לאורך שנים בעשייה והצלחה, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה והתנהלות ערכית. בשנת 2015, ביטוח ישיר זכתה לציון פלטינה+, הציון הגבוה ביותר בדירוג מעלה, המודד פעילות של חברות במשק, בין היתר, בתחומי האתיקה, סביבת העבודה, איכות הסביבה ותרומה לקהילה. בנוסף, זכתה החברה גם בתחרות "המעסיק החברתי" של כלכליסט וקרן מעגלים המודדת תשלום שכר הוגן, שמירת זכויות עבודה, זכויות והטבות מעבר לדרישות החוק, העסקה מגוונת ומתן הזדמנויות שווה לכל. איי.די.איי אף דורגה במקום הראשון, זו השנה השמינית ברציפות, בסקר BdiCode כחברה שהכי טוב לעבוד בה בקרב חברות הביטוח, כשהיא ממוקמת במקום ה-14 המכובד מבין כלל החברות בישראל.

   מה הופך את ביטוח ישיר למקום עבודה טוב?

  1. חברה חדשנית ומובילה

  ביטוח ישיר הוקמה לפני 21 שנה והביאה עמה את בשורת הביטוח באופן ישיר - ללא תיווך סוכנים - גישה חדשנית שבידלה אותה משאר החברות הביטוח בישראל. חלוציות זו קיימת ב-DNA של החברה ומאז היא לא מפסיקה לחדש ולהוות סמן ימני עבור שוק הביטוח כולו, כך שעובדי החברה חשים גאווה להיות חלק מהמהפכה הישירה.

  2. סביבת עבודה נעימה ומתקדמת

  ביטוח ישיר עוסקת אמנם בתחום הביטוח שנחשב בעיני רבים לאפרורי ומיושן, אבל מצליחה לשמור על אופי רענן ועדכני כשהיא מתבססת על עובדים צעירים ואיכותיים ומערכות דיגיטליות מתקדמות ביותר שמייעלות את העבודה והופכות אותה לקלה, זורמת ויעילה.

   

  3. שכר ובונוסים מהגבוהים בשוק

  אם כבר להיות ישירים – אין ספק שאחד הפרמטרים החשובים עבור כל עובד בבחירת מקום עבודה הוא התגמול הכספי. ביטוח ישיר מודעת לכך ולכן מקפידה לתגמל היטב את עובדיה בשכר הגבוה מהממוצע במשק, בבונוסים תלויי תוצאות ובקרן השתלמות הנפתחת לכל עובד שמגיע לוותק של 3 שנים.

   

  4. לא טובות - הטבות!

  ביטוח ישיר רואה בעובדיה כשגרירים הכי טובים שלה ולכן מאפשרת להם לרכוש את הביטוחים שהיא מציעה ללקוחות בהנחות משמעותיות, תוך טיפול שקוף ויעיל במסלול VIP.

   

  5. מתקדמים גם מבפנים

  ההשקעה בעובדים והאתגר הבלתי פוסק להיות לא פחות ממצוינים הינם חלק מהתרבות הארגונית של ביטוח ישיר ולכן 83% מהמשרות שנפתחות בחברה מאוישות על ידי עובדים מתוך הארגון, כולל תפקידי ניהול.

   

  6. תורמים לקהילה ללא הפסקה

  ביטוח ישיר פועלת למען הקהילה באופן רציף, מסייעת לקידום נושאים חברתיים חשובים ולוקחת חלק במגוון פרויקטים למען צמצום הפערים בחברה, תוך עידוד המעורבות והאחריות האישית של מנהליה ועובדיה. הניסיון מלמד שהם מפיקים מההתנדבות בעמותות השונות סיפוק רב.

   

  7. כיף, כיף, כיף!!!

  בביטוח ישיר עובדים קשה אבל לא שוכחים גם להתפנק. כחלק מהרצון להפוך את החברה להרבה יותר ממקום עבודה, מתקיימות לאורך כל השנה פעילויות לחיזוק ההווי הארגוני – החל מאירועי צוות, דרך מסיבות וכמובן הדובדבן שבקצפת - נופש חברה מפנק בחו"ל!

   

  8. שואפים למצוינות גם בספורט

  העיסוק בספורט בריא לגוף האדם, עוזר להיכרות בין אנשים ותורם לחיזוק חוש המצוינות – לכן אצלנו תוכלו לקחת חלק בקבוצות ספורט שונות כגון כדורגל, כדורסל, ריצה וגם כדורשת.

   

  9. רואים רחוק – רואים שקוף

  ביטוח ישיר דואגת לעתיד עובדיה ובני משפחותיהם ומעניקה להם מלגות למטרות לימודים (אקדמאים/ תעודה), קורסים מקצועיים וגם מענקי סיוע ותמיכה בצרכים מיוחדים.

   

  10. העובדים שלנו מרוצים

  האווירה והרוח הטובה בקרב עובדי החברה ניכרים לא רק בסקר BDI החיצוני, אלא גם בסקרים פנימיים בהם 91% מהם מעידים שהם שבעי רצון ברמה גבוהה מעבודתם בחברה.

   

  12. הכשרה מקצועית על חשבון החברה

  מתוך ההבנה שהמקצוענות היא ערך מרכזי ושההון האנושי הוא הכוח המניע את החברה, ביטוח ישיר מתייחסת אל תקופת ההכשרה של עובדיה כזמן עבודה לכל דבר ועניין ולכן הם נהנים מתגמול כספי מלא גם בתקופה זו.

   

  13. יש לכם יום הולדת? לכו לחגוג!

  היחס כלפי העובדים מתבטא גם בשלל הטבות סוציאליות שמטרתן להעניק לעובד את איכות החיים הנדרשת לביצוע עבודתו על הצד הטוב ביותר החל מהסעות הלוך-חזור לאורך כל שעות היום וסבסוד ארוחות, דרך הטבות למגוון הצגות ומופעים וכלה בהענקת יום חופש על חשבון החברה ביום ההולדת.

   

  14. סעו לשלום – המפתחות בפנים

  כחלק מהתוכנית לעידוד המצוינות, ביטוח ישיר העניקה השנה לראשונה רכבי חברה לעובדי מוקד מצטיינים. גם אתם יכולים יום אחד להיות חלק מהמסורת החדשה והמבורכת. מה שמגיע – מגיע.

   

  15. הכול נשאר במשפחה

  ביטוח ישיר נותנת יחס מועדף לא רק לעובדי החברה, אלא גם לבני משפחותיהם. הדבר מתבטא במתן הטבות לרכישת ביטוחים, סבסוד קייטנת קיץ לילדי העובדים, טורניר כדורגל שנתי ועוד.

  כמו שכבר בטח הבנתם, יש לכם את כל הסיבות הנכונות לרצות להצטרף אל התא המשפחתי החם של ביטוח ישיר. ראיתם משרה שמעניינת אתכם /ן? אל תחשבו פעמיים – שלחו לנו עכשיו!

   

  +

  איפה אנחנו נמצאים?