עולם העבודה - מאמרים » מדור חברות השמה וכח אדם » נילי פרידמן - השמה והכוונה מקצועית

נילי פרידמן - השמה והכוונה מקצועית

נילי פרידמן - השמה והכוונה מקצועית הינה חברת השמה המתמחה בתעשייה המסורתית: חברות בניה ונדל"ן, פיתוח ותשתיות, משרדי הנדסה, משרדי יועצים, מפעלים ועוד.

נילי פרידמן - השמה והכוונה מקצועית הינה חברת השמה המתמחה בתעשייה המסורתית: חברות בניה ונדל"ן, פיתוח ותשתיות, משרדי הנדסה, משרדי יועצים, מפעלים ועוד.

תהליך העבודה
התהליך מתחיל עם המעסיק, ביחד אנו מאפיינים את הלקוח, המשרה, סביבת העבודה, דרך קבלת ההחלטות בארגון וכו'. מתוך מצע זה החברה מאתרת באמצעות שימוש במאגרי מידע, קשרים ופרסום את המועמדים הראויים והמתאימים.
אנו מבצעים ראיונות עומק פרונטאליים, בדיקת ממליצים וייעוץ בתהליך קבלת ההחלטות בקרב המנהלים המגייסים. כשעובד נקלט במערכת אנו מלווים את קליטתו ומוודאים שהיא מוצלחת.

מחויבות
האני מאמין שלנו הוא מחויבות כלפי הלקוח וכלפי העובד, אנו מלווים את תהליך הגיוס מרגע אפיון המשרה ועד קליטתו המלאה במערכת תוך עריכת פגישות משותפות, נוכחות בראיונות העבודה בחברה, עזרה בקבלת ההחלטות בקרב המנהלים המגייסים, עריכת הסכמי עבודה וסיכום התנאים ורתימת העובד לתהליך קליטתו.

התמחות
יצירת הבידול וההתמחות בתחום הבניה, התשתיות, ההנדסה והמפעלים המסורתיים יצרה ערך גדול ללקוח אשר עובד עם חברת השמה שיודעת על מה הוא מדבר, למה הוא מתכוון ומה הוא מחפש בתהליך ההשמה, התמחות זו חוסכת הרבה זמן וכסף בתהליך גיוס העובדים.
תחום זה מספק מגוון עצום של עניין
, חשיפה לפרויקטים גדולים ואינסוף אפשרויות קידום לעובד אשר נמצא מתאים ונותן ערך מוסף לחברה .

סיכום
עם הזמן יצרנו את ההתמחות שלנו בנישה המאוד ייחודית הזו וכיום ניתן לומר בביטחון רב כי אנו מבינים היטב את המשמעויות של כל תפקיד בחברות מסוג זה. בנוסף שיטת העבודה האינטימית והקרובה מאפשרת תהליך מדויק  באפיון המערכת , אפיון צרכים, משמעויות נגזרות ומציאת העובד המתאים תוך דיוק מרבי באופן שכולם מרוויחים.
נשמח לייצר את החיבור המתאים בין החברה ובין האדם הנכון בזמן הנכון.

 

למשרות דרושים נילי פרידמן

כתבות נוספות:
שתף