עולם העבודה - מאמרים » מדור אולגובס - כל הכלים להצלחה » חדש בעולם חיפוש העבודה: תצוגת משרות על המפה

חדש בעולם חיפוש העבודה: תצוגת משרות על המפה

איך אפשר למצוא עבודה באזור הבית, וכיצד מאתרים משרות בטווח נסיעה מתקבל על הדעת? פיתוח חדשני מאפשר למחפש העבודה לצפות במשרות שמתאימות לו על גבי מפה ולראות את כתובתן המדויקת

כבר לפני שנתיים, זיהינו שהפרמטר של "מיקום גיאוגרפי", מהווה גורם מכריע עבור מחפשי העבודה והמעסיקים.

זה לא סוד שמעסיק יעדיף להעסיק עובד שגר קרוב אליו. הנימוקים לגיטימיים: עבורו מדובר בחיסכון בעלויות, ובנוסף - קרבה למקום העבודה מגדילה את הנגישות והזמינות של העובד, בעוד שעבודה רחוקה מבטיחה לנו עובד תשוש שסביר להניח שלא יתמיד בעבודה.

גם עבור  מחפשי העבודה מדובר בנתון קריטי. סקר שערכה מחלקת המחקר שלנו השנה מצא שכמעט 80% מהנשאלים הצביעו על מרחק מהעבודה כשיקול בבחירת מקום העבודה, ו-51% בחרו ב"זמן נסיעה" כגורם החשוב ביותר בבחירת מקום עבודה.לראות מהיכן מגיעות הצעות העבודה

ההבנה הזו הביאה אותנו לעמול על יצירת תשתית שנותנת את הבמה למיקום של המשרות ומאפשרת להציג אותן בהתאם למיקומן הגיאוגרפי. זאת כדי שמחפשי העבודה יוכלו לראות בדיוק היכן ממוקמת המשרה שהם רוצים ובמקביל מעסיקים יוכלו לקבל קורות חיים של מועמדים שיותר מתאימים להם.

למעשה ערכנו פה מהפך תפיסתי ששם את מחפש העבודה במרכז. אנחנו לא אומרים לו יותר איך הארץ מחולקת ודורשים ממנו לבחור, אלא שואלים אותו איפה הוא גר – ומציגים לו באופן ויזואלי את כל המשרות שנמצאות בטווח החיפוש שבחר.

התוצאה: כאשר מעסיקים ידעו מהיכן מגיע המועמד, והמחפשים ידעו בדיוק היכן ממוקמת המשרה – תהיה ביניהם התאמה גדולה יותר, והסיכוי ששני הצדדים ימצאו את מבוקשם יגדל."מפת המשרות שלי": לראות בדיוק היכן נמצאת המשרה - עד רמת הבית

לראשונה בעולם חיפוש העבודה, ובלעדי ללקוחות ה VIP-שלנו, אנחנו גאים להציג את "מפת המשרות שלי" – פיתוח חדשני המאפשר למחפש העבודה לצפות בכל המשרות שהוא חיפש ונמצאות סביבו, לפי כתובתן המדויקת, ולקבל המחשה ויזואלית של הצעות העבודה שפתוחות בפניו.

מהיום, כשמחפשים עבודה ב-AllJobs, ניתן לצפות במשרות בשני אופנים:

1. בתצוגה הרגילה – של רשימת משרות. 
2. על גבי מפה וירטואלית: שבה פרוסות המשרות בנקודות מדויקות, באופן שממחיש את מיקום המשרה. בנוסף, ניתן לראות אילו משרות נוספות מוצעות בישוב הזה ולהשתמש ב"Google Street View" כדי "לצלול פנימה" ולראות איך נראה מקום העבודה (מבחוץ) עוד בטרם הנחתם שם רגל.

מפת המשרות שלי

כיצד מגיעים אל המפה?


1. ראשית, מבצעים חיפוש באתר.

2. בדף תוצאות החיפוש, מצד ימין למעלה, תמצאו בוקסה שנקראת "כלים ללקוחות VIP".

3. האופציה הראשונה בבוקסה היא "משרות על המפה". לחיצה עליה תוביל אתכם ל"מפת המשרות" שלכם ותוכלו לצפות במשרות שחיפשתם על גבי המפה.

כלים ללקוחות VIP

ניסיתם? אהבתם? כתבו לנואנו מודעים לכך שזמן הוא המשאב החשוב ביותר בתקופה של חיפוש עבודה ועושים כל מאמץ כדי להקל עליכם את התהליך. עובדים רבים בחברה עמלו על הצגת המשרות על המפה, כדי להגיש לכם את המוצר הטוב והמקצועי ביותר. במידה ויש לכם שאלות או הערות - נשמח אם
תשתפו אותנו.

שתף