עולם העבודה - מאמרים » מדור חיפוש עבודה » בלעדי ב-AllJobs: שירות איסוף משרות מהרשתות החברתיות

בלעדי ב-AllJobs: שירות איסוף משרות מהרשתות החברתיות

מחפשים משרה מסוימת ברשתות החברתיות? רוצים לראות את הצעות העבודה בתחום אבל לא יודעים איפה להתחיל לחפש? מהיום AllJobs אוספת עבורכם גם את המשרות שהתפרסמו במדיה החברתית ומרכזת אותן במקום אחד

הרשתות החברתיות העניקו לנו במה וירטואלית דרכה ניתן לשוחח, להפיץ מידע ואפילו... משרות. אם בעבר, מעסיקים היו מסתפקים באמצעי הפרסום הרגילים, הרי שהיום הם משתמשים במדיה החברתית ונעזרים בה כדי לגייס עובדים.

חדש: לראות גם הצעות העבודה שמתפרסמות ברשתות החברתיות

אתר AllJobs הוקם על מנת להקל על מחפשי העבודה ולרכז את כל המשרות תחת קורת גג אחת, כך שבמקום להסתובב בין המון אתרי דרושים, עיתונים, וחברות השמה – החיפוש מתבצע במקום אחד.

בשנים האחרונות נכנס שחקן חדש לזירת התעסוקה - "הרשתות החברתיות" ומגייסים רבים משתמשים גם בהן על מנת להפיץ משרות פנויות ולאתר עובדים חדשים. התוצאה: מדי יום עולות עוד ועוד משרות חדשות לפייסבוק, לטוויטר, לפורומים ואפילו לבלוגים השונים. לא חבל לפספס את כולן?

מתוך ההבנה הזו, הקמנו יחד עם "שירות מכ"ם" זירה חדשה בשם "AlJobs Social", שאוספת מדי יום גם את המשרות המתפרסמות ברחבי המדיה החברתית - ומגישה לכם אותן בעמוד תוצאות נפרד.

איך זה בדיוק עובד?

1. בשלב הראשון עליכם להזין את התפקיד המבוקש במנוע החיפוש הרגיל של האתר.

2. במידה ואתם מעוניינים לראות גם משרות שפורסמו ברשתות החברתיות - עליכם לסמן V בתיבה שנמצאת מתחת לשורת החיפוש, ורק אז ללחוץ על כפתור "חפש".

3. התוצאות מהרשתות החברתיות יפתחו בעמוד נפרד ויאפשרו לכם לקבל תמונה מלאה יותר של המשרות בתחום.

חיפוש משרות גם ברשתות החברתיות 

שימו לב: 

  • אם לא בחרתם שום קטגוריה במנוע החיפוש - תיבת החיפוש ברשתות החברתיות תופיע אך לא תהיה נגישה ללחיצה

  • אם הזנתם במנוע החיפוש קטגוריה שהוגדרה כלא אפקטיבית ברשתות החברתיות, התיבה תהיה נגישה ללחיצה, אך אתם תצטרכו לבחור האם אתם רוצים לסמן את ה-V או לא

  • אם הזנתם במנוע החיפוש קטגוריה שהוגדרה כאפקטיבית ברשתות החברתיות - ה-V יסומן באופן אוטומטי בתיבת החיפוש

  • החיפוש ברשתות החברתיות יניב עבורכם תוצאות מהאזור שבחרתם + תוצאות מרדיוס של 25 ק"מ מסביבו. כך שיכול להיות שתקבלו הצעות עבודה מאזור אשר רחב יותר מבחירתכם המקורית

כך נראה עמוד תוצאות החיפוש של AllJobs Social:

תוצאות חיפוש

חיפוש שקוף ומפולח

בדף תוצאות החיפוש של AllJobs Social, תוכלו לסמן מאילו רשתות חברתיות אתם מעוניינים לקבל תוצאות. התוצאה מכילה גם לינק ישיר למקור הפרסום, דבר המאפשר לכם לראות בדיוק היכן פורסמה המשרה ואף לפנות ישירות לגוף שפרסם אותה.
ניסיתם? אהבתם? כתבו לנו

אנו מודעים לכך שזמן הוא המשאב החשוב ביותר בתקופה של חיפוש עבודה ועושים כל מאמץ כדי להקל עליכם את התהליך. AlJobs Social נולד כדי לרכז במקום אחד את כל המשרות, גם אלו המתפרסמות במדיה החברתית, ולנסות לחסוך לכם את ההתרוצצות והבלגן.

יחד עם זאת, הגרסה שפועלת כרגע באתר היא גרסת בטא ניסיונית. עובדים רבים בחברה עמלו עליה, כדי להגיש לכם את המוצר הטוב והמקצועי ביותר. במידה ויש לכם שאלות או הערות - נשמח אם לא תשמרו בבטן ותשתפו אותנו.

יש לכם שאלות? אנחנו זמינים בכל מקום שבו נוח לכם להיותבטלפון 077-6-000-000 בפייסבוק  ובאתר. 

שתף