דף הבית » משרות לפי חברות » עיריית רעננה
עיריית רעננה

  דרושים עיריית רעננה

  המשרות שלנו (1)
  תחום עיסוק
  ממשלתי / ציבורי
  כמות עובדים
  מעל 100

  עוד עלינו

  משרות עיריית רעננה

  הצעות עבודה
  מתוך 1
  נמצאו 1 משרות
  לפני 35 דקות
  מיקום המשרה: רעננה
  היקף המשרה: משרה מלאה
  מספר מכרז 093/2021
  תאריך אחרון להגשה 24/06/2021 13:00
  ניהול והובלת מרכז לעסקים, חדשנות ויזמות ומערך העסקים העירוני כגוף משפיע ומרכזי בעיר ומחוצה לה.
  שיווק, מינוף, יצירת שיתופי פעולה וגיוס עסקים ומיזמים חדשים והבאתם לעיר, תוך יצירת יחסי גומלין וממשק מקצועי ואישי מתמשך וארוך טווח.
  יזום, יצירה וקידום מערך של פיתוח עסקי וכלכלי במרחב המקומי תוך גיוס שותפים אסטרטגים, יצירת מקורות מימון ומינוף העיר בכל ההיבטים בהתאם להנחיות הנהלת הרשות.
  אחריות שוטפת על ניהול ותחזוקה מיטבית של אזורי התעשייה והמסחר בעיר בתיאום מול האגפים הרלוונטיים.
  קידום יצירת מרחב תעסוקה מזמין ואטרקטיבי לעסקים בקרית אתגרים, לרבות קידום פרויקט תחבורה שיתופית.
  ניהול לוגיסטי של מסגרות לטיפוח חממות ליזמיות טכנולוגיות ולעסקים קטנים.
  ניהול פרויקטים ושיתופי פעולה בתחומי הפנאי בין הקהילה לבין העסקים בעיר.
  קידום שת"פ בתחום האחריות התאגידית בין העסקים לרשות המקומית.
  קידום ופיתוח אזורי התעסוקה בעיר, תוך עמידה בקשר שוטף עם היזמים והעסקים הפועלים באיזורי התעסוקה, עבודה עם גורמי הפיקוח והאכיפה של העירייה וריכוז נתונים אודות העסקים הפועלים בעיר.
  מתן מענה לפניות הציבור, תושבים וגורמי חוץ, ככל הנדרש, ובכל אמצעי הפנייה אפשריים, בכל שעות הפעילות ומחוצה להם, לאורך כל השנה.
  ביצוע כל משימה, מטלה או פרויקט, בשגרה או בחירום, במסגרת עבודת העירייה, ע"פ הנחיות הממונה הישיר והנהלת העירייה.
  ביצוע שעות נוספות מעבר לשעות העבודה התקניות, בהתאם להנחיית הממונה ובהתאם לצורך. בעל/ת תואר אקדמי שנרכש במוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, או שקיבל הכרה מהמחלקה להערכת תארים אקדמיים בחוץ לארץ.
  או
  הנדסאי או טכנאי רשום בהתאם לסעיף 39 לחוק ההנדסאים והטכנאים המוסמכים התשע"ג-2012.
  או
  תעודת סמיכות לרבנות ("יורה יורה") לפי אישור הרבנות לישראל
  או
  אישור לימודים בתכנית מלאה בישיבה גבוהה או בכולל, שש שנים לפחות אחרי גיל 18 ומעבר שלוש בחינות לפחות מתוך מכלול הבחינות שמקיימת הרבנות הראשית לישראל (שתיים משלוש הבחינות יהיו בדי
  דרישות:
  עידוד, טיפול וקידום המסחר בעיר ומינוף העסקים המקומיים, באמצעות מרכז לעסקים, חדשנות ויזמות.
  העצמה וקידום של סביבת מסחר עירונית חדשנית וידידותית המקדמת צמיחה והשקעות.
  הובלת פרויקטים עירוניים להתמודדות עם אתגרי השעה בעבור העסקים והחברות המסחריות בעיר.הובלה ובנייה של ממשקי עבודה יעילים מול המגזר הפרטי ושדרת העסקים העירונית מול הרשות המקומית, המדינה והרגולטורים הרלבנטיים.קידום תוכניות לעידוד צריכה וסחר עירוני מקומי לטובת תושבי ואזרחי העיר לרבות קידום תכנית אב לשדרוג רחוב אחוזה.פיתוח וקידום יוזמות ופרויקטים בתחומי האחריות של המרכז לעסקים, חדשות ויזמות ברמה המקומית והארצית וכן הובלת מיזמים חוצי ארגון ומרובי ממשקים בשיתוף פעולה עם גורמים שונים.
  עבור בעל/ת תואר אקדמי או השכלה תורנית- ניסיון מקצועי של 4 שנים לפחות בניהול, ייזום והפעלת פרויקטים בתחום פיתוח ויזמות עסקית בהתאם לתחומי המשרה המוצעת - יש להציג אישור.עבור הנדסאי רשום -ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות בניהול, ייזום והפעלת פרויקטים בתחום פיתוח ויזמות עסקית בהתאם לתחומי המשרה המוצעת - יש להציג אישור.
  עבור טכנאי רשום- ניסיון מקצועי של 6 שנים לפחות בניהול, ייזום והפעלת פרויקטים בתחום פיתוח ויזמות עסקית בהתאם לתחומי המשרה המוצעת - יש להציג אישור.?ניסיון של שנתיים לפחות בניהול צוות עובדים בכפיפות ישירה- יש להציג אישור.שפות: עברית ואנגלית ברמה גבוהה. יישומי מחשב: היכרות עם תוכנות ה- OFFICE. ייצוגיות ושירותיות.סדר וארגון.יכולת הובלה.עבודה בשעות בלתי שגרתיות.פתרון חסמים הנוגעים לפיתוח אזור התעשייה, תחזוקתו ושיווקו. עבודה עם גופים פרטיים ממשלתיים.יצירה ושימוש במאגרי מידע.עבודה אינטגרטיבית בסוגיות רב- תחומיות. ניהול תקציב. ראיה מערכתית ויצירת שיתופי פעולה מורכבים. יכולת בניית תהליכים ארוכי טווח. כפיפות: מנהל אגף הסברה, אסטרטגיה ופרויקטים תינתן עדיפות בקבלה לעבודה למועמדים מאוכלוסיות הזכאיות לייצוג הולם ובלבד שמועמדים אלו כשירים לתפקיד הנדון וכישוריהם דומים לכישוריהם של מועמדים אחרים לתפקיד. מועמד/ת עם מוגבלות זכאי/ת להתאמות בהליכי הקבלה לעבודה.
  מועד אחרון להגשת מועמדות ביום ה' 24.06.2021 בשעה 13:00. הגשת מועמדות תיעשה דרך אתר עיריית רעננה בלבד, www.raanana.muni.il, לשונית דרושים ומכרזים ולצרף את המסמכים הבאים: טופס הגשת מועמדות, קורות חיים, תעודות השכלה, צילום ת"ז + ספח. במידה ותהליך המיון הראשוני יסתיים בהצלחה ויוגשו כל המסמכים הרלוונטים, צוות הגיוס ייצור עמך קשר להמשך התהליך.הצעות שלהן לא יצורפו כל המסמכים הנדרשים לא תענינה המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
   
  עוד...
  6242866
  שירות זה פתוח ללקוחות VIP בלבד
  עדכון קורות החיים
  לפני שליחה
  מתוך 1

  איפה אנחנו נמצאים?