ה"אני מאמין" שלנו

AllJobs היא הפלטפורמה המתקדמת ביותר בישראל לגיוס, תעסוקה וקריירה עם מגוון רחב של כלים, שירותים ומידע לאנשים, מחפשי עבודה ומעסיקים
כאן ב-AllJobs נפגשים מדי יום (וגם בלילה) עשרות אלפי מעסיקים עם מיליון מועמדים. לחפש עבודה טובה זה די קשה, ולחפש עובדים זו עבודה מסובכת לא פחות. אבל אחרי שנים של ניסיון בתחום, בהם שילבנו את הידע המקצועי בתחום הגיוס, יחד עם טכנולוגיה מובילה, אנחנו יכולים להגיד בגאווה - זו העבודה שלנו. בנינו אתר, שהוא כלי, שהוא שירות, שמשרת בצורה היעילה, הפשוטה והמתקדמת ביותר אתכם - כדי שתוכלו להתקדם. להתקדם למשרה שמתאימה לכם. להתקדם עם העובדים שמתאימים לכם.


עבור האנשים

אנחנו המקום המתקדם והאיכותי ביותר לחיפוש עבודה, מציאת הזדמנויות בעולם התעסוקה ורכישה של ידע וכלים המקדמים את הקריירה.

עבור המעסיקים

אנחנו מציעים מגוון רחב של כלים, פתרונות ושירותים אשר מסייעים בתהליך הגיוס, בניהול מאגר מועמדים פרטי ובחיבור אל מועמדים אקטיביים ופוטנציאלים.


מה זה בכלל AllJobs?


אתר AllJobs עלה לאוויר בשנת 2004, עם פיתרון ייחודי וחדשני: איסוף כל המשרות וריכוזן תחת קורת גג אחת. כיום, AllJobs מהווה את זירת הגיוס הגדולה בישראל והיא המקום שבו נפגשים המספר הגדול ביותר של מחפשי עבודה ואנשים והמספר הגדול ביותר של מעסיקים בישראל.


קצת מספרים:

* 1,000,000 - מיליון מחפשי עבודה בחודש

* כ-1,500,000 - קורות חיים נשלחים מדי חודש

* 40,000 מעסיקים נעזרים בנו לגיוס עובדים

* 35,000 משרות כרגע באתר

* 200 עובדים - מחוייבים להצלחה שלכם


לא רק לוח משרות

מיומו הראשון של האתר, אנו עושים מאמץ גדול להביא לאנשים ולמעסיקים את כל המידע שלו הם זקוקים כדי להצליח בשוק העבודה של היום. מלבד המשרות, ניתן למצוא באתר גם כלים, תכנים ושירותים שעוזרים לכתוב קורות חיים טובים יותר, לעבור בהצלחה ראיונות עבודה, ובקיצור – להפוך ממחפש עבודה "רגיל" למועמד מוביל שמנהל את הקריירה שלו! עבור המעסיקים - אנחנו מספקים פתרונות גיוס מותאמים אישית, מערכת למיון מועמדים וליווי אישי עד למציאת העובד המתאים ביותר עבורם.


יש לנו קוד אתי!


ל-AllJobs יש מדיניות פרטיות מחמירה. אנו מתחייבים למקצוענות, יושרה ומסירות באיסוף המשרות, תוך אימות דקדקני של פרטי המשרה ומפרסמה.


נהנים לתת שירות


אנו מאמינים בתקשורת פתוחה וישירה עם הלקוחות שלנו. מוקד היועצים שלנו נגיש 5 ימים בשבוע ועונה לטלפונים 10 שעות ביום. בעמוד הפייסבוק שלנו המומחים המקצועיים שלנו משיבים על שאלות ומייעצים בכל נושא. אנחנו מבצעים סקרי שביעות רצון תקופתיים ומפיקים לקחים מכל פנייה.

יש לכם מה להגיד? שתפו אותנו בדעתכם ובהצעות הייעול שלכם!
בטלפון – 077-6-000-000, בפייסבוק או באמצעות יצירת קשר.

כתבות נוספות:
שתף