התחבר
כבר נרשמת לאתר? התחבר כאן
 
מעסיק חדש? כאן נרשמים
ההודעות שלך
הגדרות
ממשק ניהול גיוסים
יצירת משרה חדשה
התנתק
מוצרי מדיה: פתרונות גיוס אישיים
מיון - שרותי מיון
השמה - שרותי השמה
חדשות קריירה
כתבות למגייסים
דף הבית - גיוס עובדים » מדור עולם הגיוס » הכירו את המגייס: יוגב גולדיס - קבוצת איסתא

הכירו את המגייס: יוגב גולדיס - קבוצת איסתא

הוא תמיד שואף להביא כוכבים לארגון, הוא קם לעולם של גיוס וחולם עליו בלילה ומאמין בנינוחות ושקיפות. הכירו את יוגב גולדיס - רכז גיוס ומשאבי אנוש בקבוצת איסתא

יצאנו לפגוש את מגייס החודש והצגנו לו את השאלות שמעסיקות את כולנו - החל מהקשיים הנוגעים לתחום הגיוס וכלה בדילמות איתן הוא מתמודד יום יום בעבודתו. הנה תשובותיו:

שם: יוגב גולדיס.

תפקיד: רכז גיוס ומשאבי אנוש בקבוצת איסתא.

איך הגעת לעולם של הגיוס? עוד בתפקידי כ-ע. ראש מנהלת מעבר אמ"ן לנגב (בקבע) עסקתי בין היתר במשאבי אנוש וראיתי את החשיבות של טיב האנשים להצלחת הפרויקט. גם לאחר לימודיי האקדמים במש"א הבנתי כי ארגון אפקטיבי ומצליח מושתת על אנשים איכותיים. תובנות אלו הובילו אותי לרצון להגיע לעמדת השפעה בה אני מביא "כוכבים" לארגון. על כן בחרתי להגיע לארגון גדול דוגמת איסתא, ולהביא לשם את הטובים ביותר. לשמחתי, באיסתא חווית המועמד היא מהחיוביות ביותר.עד כמה הגיוס מהווה חלק משמעותי מהתפקיד שלך?
הגיוס מהווה חלק מאוד משמעותי מהתפקיד שלי. אני קם לעולם של גיוס והולך לישון עם מחשבות על גיוס. אני שואף לפתח עוד ועוד מקורות חדשים לגיוס, לשכלל באופן מתמיד את תהליכי המיון ולבדוק את הקשר שבין גיוס של האנשים המתאימים ביותר לבין הישארותם בארגון לאורך זמן (וכמובן להשפיע על קשר זה).
בין היתר אני עוסק בתחומים נוספים במשאבי אנוש כמו הגדרת עיסוקים, הערכת ביצועים, תהליכי למידה, יעוץ למנהלים, אפיון מערכות מידע ותהליכי מש"א. השאיפה היא להתפתח בציר הגיוס ומשאבי האנוש ולהגיע לתפקידי ניהול משמעותיים.

לאיזה תפקיד הכי קשה לך לגייס?
קבוצת איסתא היא ארגון גדול, וישנם תפקידים ייחודיים לענף התיירות (שכידוע מאוד קטן יחסית לענפים אחרים). אני חושב שגיוס לתפקידים של מומחי ידע בתחומים מאוד ספציפיים בתיירות - הוא מאתגר יותר.

מה הדבר הכי טיפשי שאמרו לך בראיון עבודה?
"אני נוטה לעגל פינות ולפספס לא מעט". אגב - דובר על משרה בתחום ה-IT. זה די משעשע.

אם היית מראיין לעבודה את ראש הממשלה מה השאלה הראשונה שהיית שואל?
מה אתה עושה בשעות הפנאי ואילו תחביבים יש לך?

מה היה מעניין אותך לדעת אצל מגייסים אחרים?
הייתי מעוניין ללמוד מה קורה אצלם בארגון בהקשר של מיתוג הארגון כ"מעסיק". אילו פעילויות ומהלכים מיתוגיים הם עשו כדי למצב את הארגון שלהם כ"מעסיק אולטימטיבי".

מה טוב לך בעבודה מול אולג'ובס ומה פחות?
החשיפה הרבה (ובמספר אתרים) היא רלוונטית ובעלת ערך רב! הייתי אומר שחסרה גמישות בעריכת המשרות (זמן רב + היעדר יכולת להשתמש במשרה שנגמרה עבור משרה אחרת).

ולסיום - טיפ אחד למגייס המתחיל:
מגייס טוב זה מגייס שמפתיע בראיונות ועדיין שומר על רלוונטיות.
מועמדים רבים מגיעים מאוד מוכנים לראיון עבודה (עברו הכנות וקריאה אינסופית באינטרנט), וצריך להיזהר מליפול למלכודות בהם המועמד אומר בדיוק את מה שאנחנו רוצים לשמוע.
צריך לשאול שאלות יצירתיות, מכוונות, התנהגותיות ותמיד תמיד תמיד לתת תחושה נעימה ונוחה.
זכרו- מרואיין נינוח זה מרואיין פתוח ו"שקוף".

בהצלחה!

 רוצים להשאר מעודכנים? הצטרפו לקהילת מנהלי הגיוס שלנו בלינקדאין!

שתף