חדש - לחפש עבודה בנוחות מהנייד!

מהיום כבר אין סיבה לחזור הביתה כדי לחפש עבודה: AllJobs גאה להציג אתר מותאם לנייד, המאפשר לכם לחפש עבודה בנוחות ובקלות מכל מקום ובכל זמן

הידעתם ש:

* ל-7 מתוך 10 אנשים בישראל יש סמארטפון?

* 30% מחיפושי המשרות בגוגל, נעשים באמצעות הטלפון הנייד?

* כבר היום כ-300,000 איש גולשים ל-AllJobs דרך הטלפון הנייד?

אותנו, הנתונים הללו אינם מפתיעים. בימינו אנשים מחפשים עבודה והזדמנויות קריירה - כל היום ומכל מקום ולכן אנחנו עובדים כבר שנה שלמה על שינויים והתאמות למובייל, שיהפכו את חיפוש העבודה בנייד לזמין, נגיש ונוח יותר.

חדש ב-AllJobs: אתר מותאם לחיפוש עבודה מהנייד!

סקרנים לראות אילו משרות חדשות עלו לאתר? רוצים לשלוח קורות חיים מהרכבת, מחדר ההמתנה ואפילו מהעבודה? מהיום, כל מה שהייתם רגילים לבצע מהאתר, תוכלו לעשות גם מהטלפון הנייד:

- חיפוש וצפייה במשרות
- הרשמה לאתר
- שליחת קורות חיים
- רכישת מנוי VIP


בנוסף, גם המיילים שאנחנו שולחים לכם מותאמים לנייד, כך שאפשר לקרוא אותם בקלות ובמהירות.


מהם היתרונות של חיפוש עבודה מהנייד?

חיפוש עבודה מהנייד מתאים מאוד לאנשים שכבר עובדים ורוצים לחפש עבודה מבלי לסכן את עבודתם הנוכחית. הוא גם מאפשר לכם להגיע ראשונים אל המעסיק שמחפש עובדים וללכוד את תשומת לבו (בטרם יצטברו על שולחנו עוד 200 קבצים אחרים...)

ניסיתם? אהבתם? כתבו לנו

אנו מודעים לכך שזמן הוא המשאב החשוב ביותר בתקופה של חיפוש עבודה ועושים כל מאמץ כדי להקל עליכם את התהליך. עובדים רבים בחברה עמלו על האתר המותאם, כדי להגיש לכם את המוצר הטוב והמקצועי ביותר ואנחנו מתחייבים להמשיך לפתח את תחום המובייל באופן קבוע בעתיד. במידה ויש לכם שאלות או הערות - נשמח אם לא תשמרו בבטן ותשתפו אותנו.

כתבות נוספות:
שתף