עולם העבודה - מאמרים » מדור חיפוש עבודה » חברות כח אדם – האם כדאי לעבוד אצלן?

חברות כח אדם – האם כדאי לעבוד אצלן?

בכדי להתחיל בעבודה דרך חברת כח אדם, לא חייבים לחפש את כל החברות, ולפנות לכל אחת בנפרד. תוכלו להיכנס לאתר AllJobs שמרכז את כל המשרות במשק, ולמצוא שם גם את התפקידים והמשרות שחברות כוח אדם מפרסמות.

חברת כח אדם היא חברה שמעסיקה עובדים, אבל בפועל העבודה שלהם מתבצעת בחברה אחרת -  למשל עובדי ניקיון, סיעוד, פקידים ופקידות, עובדי דלפק, טלמרקטינג, שירות לקוחות, עובדים למשרות זמניות כמו החלפות בחופשת לידה ועובדי פרויקט.

בכדי להתחיל בעבודה דרך חברת כח אדם, לא חייבים לחפש את כל החברות, ולפנות לכל אחת בנפרד. תוכלו להיכנס לאתר AllJobs שמרכז את כל המשרות במשק, ולמצוא שם גם את התפקידים והמשרות שחברות כוח אדם מפרסמות. זה יקל עליכם את החיפוש.

הדבר הכי קשה בתחום של משאבי אנוש, הוא לגייס עובד חדש. היתרון של חברות כח אדם בתפקידים אלה עבור המעסיק הוא הנוחות והמהירות. כלומר, בגיוסים רבים של עובדים אלה, החברות מעדיפות להביא מהר עובדים רבים מחברת כח אדם במקום לגייס אחד אחד בכוחות עצמם.

כיום, על פי חוק עובדי כוח אדם אחרי 9 חודשים בתפקיד באותו ארגון חייב להפוך לעובד קבוע בארגון או לעבור לארגון אחר. כך שמציאת עבודה באמצעות חברות כח אדם יכולה להוות עבורכם שער נפלא לעבודה בארגון.

כשמחפשים עבודה, בייחוד בתחומים כמו, ניקיון, סיעוד, מזכירות, הנהלת חשבונות, פועלי ייצור, כדאי לפנות גם לחברות כוח אדם, נכון שבדר"כ השכר דרך חברות אלו הוא נמוך יותר, יחד עם זאת זו דרך, לרכוש ניסיון - למשל בהנהלת חשבונות, הרבה פעמים עובדים טובים מתחילים בארגון כעובדי כח אדם והופכים לעובדים קבועים בארגון.

בחזרה למדור חברות השמה


שתף