עולם העבודה - מאמרים » מדור First Job » צעדים ראשונים במציאת עבודה לחיילים משוחררים

צעדים ראשונים במציאת עבודה לחיילים משוחררים

השתחררתם מהצבא ואתם רוצים למצוא עבודה במהרה? הנה 4 הצעדים הראשונים שכדאי לכם לעשות

השתחררתם מהצבא? עכשיו מתחילה תקופה חדשה בחייכם! אתם יוצאים לעצמאות - גם כלכלית, ועושים את הבחירות הראשונות שלכם בתחום העבודה והקריירה. אז מהם השלבים שצריך לעשות בשביל למצוא את העבודה שהכי מתאימה לכם ובאילו צעדים כדאי לנקוט?


מרכז הערכה? ממש לא מפחיד

 

4 צעדים ראשונים במציאת עבודה לחיילים משוחררים

 

1. קודם כל - הכינו קובץ קורות חיים מנצח

קורות החיים הם כרטיס הביקור שלכם בעולם התעסוקה ובעזרתם תוכלו להגיש מועמדות לכמה שיותר עבודות. איך יוצרים קובץ מרשים ומקצועי? היכנסו לאפליקצית כתיבת קורות חיים בפייסבוק שהכנו עבורכם, מלאו את הפרטים וקבלו קורות חיים - בחינם. לאחר שיצרתם את הקובץ הבסיסי, הקדישו זמן נוסף בכדי להפוך את קורות החיים למסמך מנצח שישווק אתכם כמו שצריך.

 

2. הגיעו אל כל העבודות השוות שמתאימות לכם


אנחנו מרכזים במקום אחד את כל העבודות המיועדות עבור חיילים משוחררים, סטודנטים וצעירים בתחילת הדרך, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס ולראות אילו עבודות יש עבורכם.

 

3. קבלו למייל הודעה על כל משרה חדשה שמתאימה לכם


כדי להישאר מעודכנים ולקבל מידע על כל משרה שמתאימה לכם, הירשמו לשירות הסוכן החכם ותוכלו להיות בין הראשונים ששולחים אליה קורות חיים.

 

4. הזמינו אתכם למרכז הערכה? אל תפחדו!


בהרבה מהעבודות הראשונות מבקשים מכם לבוא למרכז הערכה. מפחיד? לדעתנו לא. כדי שגם אתם לא תחששו, הכנו עבורכם כתבה על מרכז הערכה, ובה 4 סרטוני וידיאו אשר ממחישים את החוויה.


מחפשים עבודה מסוימת? ערכנו עבורכם קטגוריות שונות, כדי שתמצאו בקלות את העבודה שאתם רוצים:

שתף