עולם העבודה - מאמרים » מדור קריירה » 5 כוחות-על שיש בחבילת AllJobs VIP

5 כוחות-על שיש בחבילת AllJobs VIP

עדיין מפנטזים על משרת החלומות? כדי למצוא את ה-עבודה, צריך גם לתת עבודה, וגם להיות דקה אחת קודם במקום שבו המשרה הזו מחכה לכם. הכירו את היתרונות שמקנה לכם חבילת AllJobs VIP

 
מכירים את הרגע הזה שבו אחד החברים שלכם בפייסבוק מעלה פוסט שבו הוא מבשר בחגיגיות שהתקבל לעבודה שאתם רציתם? אאוץ'. האם ברכתם בהחמצת פנים או לחצתם על Hide?
 


העניין הוא, שאם אתם באמת נחושים למצוא את עבודת החלומות שלכם ותעשו הכל כדי למצוא אותה - כולל חיפוש הכי מקצועי שאפשר, בסוף תצליחו. 

חבילת AllJobs VIP יכולה להיות הצעד הראשון בהצהרת הכוונות שלכם לעבר הגשמת החלום. היא מעניקה לכם את כל מה שצריך כדי שהחיפוש יהיה רציני, מקצועי ומוצלח. כי כשיש גישה להרבה יותר משרות וכלים - קל יותר למצוא את העבודה הנכונה.

"למה לי לשלם כשאפשר לחפש עבודה גם בחינם?"

חבילת חבילת AllJobs VIP מרכזת עבורכם את כל המשרות, מ-3,000 אתרים ומהרשתות החברתיות, במקום אחד. אז במקום לבזבז את הזמן בהתרוצצות וחיפושים ברחבי הרשת - תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם.
 
בנוסף לכל זה, חבילת ה-VIP שלנו מגדילה פי 9 את הסיכוי למצוא עבודה. בלוח החינמי של AllJobs יש כ-10,000 משרות בממוצע, ואילו בלוח ה-VIP, יש עוד כ-20,000 משרות נוספות!

הכירו את היתרונות של חבילת VIP AllJobs: 

חשיפה למשרות שעתיים לפני כולם

המערכת תיידע אותך לגבי המשרות המתאימות לך במייל, עד שעתיים לפני כולם, ותאפשר לך להיחשף למידע בלעדי הנוגע להן.

ייעוץ וליווי מקצועי

תיהנה מייעוץ ומליווי אישי ממומחי AllJobs לאורך כל תהליך חיפוש העבודה בטלפון, בצ'אט ובמייל.

תדע כמה פעמים צפו בקורות החיים שלך

בלעדי ל-AllJobs! טכנולוגיה בלעדית לחבילת AllJobs VIP שתיידע אותך מדי שבוע במייל, על צפייה בקורות החיים שלך - כך שתמיד תדע איפה אתה עומד.

משוב ראשוני על קורות החיים שלך

המומחים שלנו יספקו לך משוב ראשוני וייעוץ לשיפור קורות החיים שלך, על מנת שתגדיל את סיכוייך להתקבל לעבודה.


אז למה אתם מחכים?  קחו אותי לחבילת AllJobs VIP >>>

 
ולסיום, סקר קצר:
 
שתף