עולם העבודה - מאמרים » מדור קריירה » הכוון תעסוקתי – לדעת מה תהיו כשתהיו גדולים

הכוון תעסוקתי – לדעת מה תהיו כשתהיו גדולים

מרגישים שאתם לא ממצים את עצמכם בתפקיד? עוסקים בתחום שאתם לא באמת אוהבים? בעזרת הכוון תעסוקתי נכון, אפשר גם אחרת

מאת: תומר פורת

"מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול?" לא כולם מסוגלים לענות על השאלה הזאת בקלות. עבור רבים מדובר בהתלבטות מתסכלת שיכולה להימשך עד גיל מבוגר.  

עוזרים לכם לקבל החלטה

לפעמים צריך להיעזר באדם חיצוני - מישהו שיביט במצב שלנו מזווית אחרת ובלתי תלויה. שיציב בפנינו את השאלות הנכונות, יבחן איתנו יחד את החסמים כדי לברר האם יש להם אחיזה במציאות, או שמא מדובר בחששות ובמסקנות מוטעות שהתרגלנו לקחת איתנו לכל מקום.

אל תגררו החלטות במשך שנים. בואו לברר איתנו אם החששות שלכם מוצדקים או לא, מה הסיכונים שכרוכים בבחירה במקצוע מסוים או ביציאה לקריירה עצמאית. אם ההתלבטות בין כמה תחומים מתסכלת אתכם, הגיע הזמן לבחור באומץ ולצאת אל דרך חדשה ומסעירה!

הכוון תעסוקתי

מהו הכוון תעסוקתי ?

מטרתו של שירות הכוון תעסוקתי היא לעזור לכם לשים סוף להתלבטויות. עם המאמנים שלנו תוכלו לקבל החלטה שקולה, לאחר בחינה של הרצונות והמאוויים תוך התייחסות ליכולות, לכישורים הנדרשים וכמובן, למציאות.

תהליך האימון מתבצע כך:

פגישה בת שעתיים עם מאמן אישי – מומחה בהכוונת קריירה. בפגישה בוחנים לעומק את הרצונות שלכם ומה מונע מכם להגשים אותם. לפעמים הפגישה מספיקה ועצם הבהירות שמוצגת בה מאפשרת לאדם להמשיך לבד את תהליך הבחירה והחיפוש שלו.

במידה ורוצים להמשיך, אנו מציעים חמש שעות אימון שמתפרסות על חמישה שבועות – פגישה בשבוע.

אז למה לחכות? צרו עימנו קשר כאן וצאו לדרך שבאמת מתאימה לכם.

שתף