קבוצת נישה

קבוצת נישה - השמה בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים. החברה מתמחה בהשמת בכירים ואנשי מקצוע ומעניקה שירותי השמה לחברות ישראליות ובינלאומיות

קבוצת נישה: השמה איכותית בתחומי- הייטק, ביומד ופיננסים

למשרות דרושים קבוצת נישה

קבוצת נישה – השמה איכותית מתמחה בהשמת בכירים ומקצוענים בתחומי ההייטק, הביוטק, הקלינטק והכספים. את ניסיונה הרב, מומחיותה והמוניטין שלה צברה קבוצת נישה בהשמה איכותית בשירות חברות בינלאומיות, ישראליות וקרנות הון-סיכון מהמובילות בתחומי המיחשוב, ההייטק, מדעי החיים והפיננסים.

בקבוצת נישה 8 נישות (בכירים, הייטק, גלובל, פיננסים ומטה, שוק ההון, קמעונאות ומוצרי צריכה, ביוטק וקלינטק ), 92 מקצועני השמה, 3 סניפים בישראל, סניף בארה"ב ורשת של 60 שותפים ברחבי העולם.

נישה בכירים- מובילה תהליכים דיסקרטיים לתפקידים של מקבלי החלטות בעולם המחשוב וההייטק. 'נישה בכירים' מתמקדת בעבודה צמודה עם מנכ"לים, משקיעים, יזמים וקרנות הון סיכון.  

 
נישה הייטק- מתמקדת בתהליך גיוס איכותי של אנשי מקצוע בתחומים השונים של עולם ההייטק והמיחשוב. ל'נישה הייטק' מוניטין רב המבוסס על איכות הסינון, הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ומהירות השירות. 

נישה גלובל- משמשת כ'גשר' איכותי להובלת תהליכי גיוס מגוונים ברחבי העולם עבור חברות ישראליות. ל'נישה גלובל' סניף בארה"ב ורשת של 60 שותפים המתמחים בהשמה מקומית ברחבי העולם.

נישה פיננסים ומטה- מתמקדת בהשמה איכותית של תפקידי מטה ובתחום הפיננסי, פנסיוני והחשבונאי בעולם שוק ההון ובקרב חברות פרטיות וציבוריות. הבנה העמוקה של דרישות הלקוח, הקפדה על מקצועיות ועל שירות איכותי עומדים במרכז הפעילות של 'נישה פיננסים'.  

נישה שוק ההון-  עובדת בשיתוף פעולה מלא עם בתי ההשקעות הגדולים והמובילים במשק, עם בנקים ועם חב' ביטוח וקרנות הון סיכון אשר נהנים ממענה מידי על כל צרכי ההשמה שלהם, בעזרת הצוות המקצועי והמיומן של החברה. 

נישה קמעונאות ומוצרי צריכה- מתמחה בגיוס מועמדים לחברות Consumer & Retail. ליחידה מאגר מתעדכן ואיכותי של מועמדים בתחומי המכירות והשיווק (שוק מקומי ובינלאומי), בכירים, מטה ופיננסים, אדמיניסטרציה ומשאבי אנוש, תפעול והנדסה.

נישה ביוטק- הדרישות המיוחדות בעולם הביוטק ומדעי החיים והפרופיל הייחודי ,עסקי ואקדמי, של מקבלי ההחלטות, הפכו את 'נישה' לחברת השמה מובילה המשמשת גם כגורם ייעוץ ממדרגה ראשונה. 'נישה ביוטק' מספקת פתרון השמה כולל, מדרגים זוטרים ועד לבכירים.  

 
נישה קלינטק-  מתמחה בהשמה איכותית עבור חברות מתחום המים, שפכים, אנרגיה חלופית ואיכות סביבה. עיקר משאבינו מופנים לאיתור מועמדים ייחודיים לעולמות התוכן הרלוונטיים, תוך שימוש בקשרים ובידע הרב שצברנו עם השנים בעבודה עם סקטורים טכנולוגים אחרים. 

כתבות נוספות:
שתף